Agentura ROCK’n’GO zastupuje několik známých i méně známých, přesto velice kvalitních umělců, pro které zajišťuje koncerty a management. V případě zájmu o vystoupení nás kontaktujte na e-mail info@rockngo.cz nebo na tel. čísle 606 087 037.

  

EXKLUZIVNÍ ZASTOUPENÍ

 

zakázanÝovoce

Kapela zakázanÝovoce je druhou nejposlouchanější punk-rockovou kapelou v ČR (1. místo Rybičky 48). Kapela funguje od roku 2005 a má za sebou už přes 1000 odehraných koncertů. Hrála na většině předních českých i slovenských festivalech a roce 2017 se stala hlavním hostem na 25 koncertech halového turné k oslavám 25 let legendární kapely Horkýže Slíže. V listopadu 2020 vydala zatím své poslední studiové album (8. v pořadí) s názvem Svět se změnil. V letech 2021 a 2022 odjela stejnojmenné turné „Svět se změnil tour“ s řadou hostů. Na jaře 2023 odjelo zakázanÝovoce spolu se spřátelenou kapelou Totální nasazení Crazy World Tour, na kterém představilo novinku Horký maliny a také se do sestavy po 4 letech ze sólové dráhy vrátil zakládající člen a kytarista Štěpán Soukup. Spolu s baskytaristou a zpěvákem Jardou Yarisem Sládečkem oslavili tito dva ze tří zakládajících členů kapely v roce 2023 dvacet let společné spolupráce. V roce 2024 kapela pokořila hranici 100.000 posluchačů na nejpopulárnější digitální platformě Spotify a aktuálně ji poslouchá cca 120.000 fanoušků měsíčně. YouTube kanál, kde má zakázanÝovoce několik miliónových videoklipů, na jaře 2024 dosáhl 43 miliónů zhlédnutí a má přes 30 tisíc exkluzivních odběratelů. V roce 2024 je kapela na turné s formací Jaksi Taksi a připravuje také podzimní turné – pokračování Crazy World Tour s Totálním nasazením. V roce 2025 oslaví zakázanÝovoce své 20. narozeniny a připravuje jarní turné se spřátelenou kapelou Tragedis a chystá také velkolepou letní šňůru.
KONTAKT: zakazanyovoce@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ


Videoklip Alkoholka – 7,5 milionů zhlédnutí
Videoklip Vem si mě – 4 miliony zhlédnutí
Videoklip Nech mě odejít – 4 miliony zhlédnutí
Videoklip Město andělů – 2,8 milionu zhlédnutí
Videoklip Za naše sny
Videoklip Probdělý noci
Videoklip Díky vám!
Web: www.zakazanYovoce.cz
Facebook: www.facebook.com/zakazanYovoce
YouTube: www.youtube.com/zakazanYovoce

KONFLIKT (SK)

Legendární slovenská punk-rocková kapela Konflikt vznikla již v roce 1990. Je to jedna z nejznámějších a nejuznávanějších evropských punk-rock kapel. Na kontě má více jak 2200 koncertů po celé Evropě od Dublinu až po Moskvu. V roce 2011 přijala dokonce pozvání do jihoamerické Kolumbie, kde v rámci mini tour odehrála několik koncertů. Konflikt se na domácí slovenské, ale i české scéně asi nejvíce zviditelnil albem Sapere Aude v roce 2006, které získalo slovenské grammy cenu Aurel za nejlepší album v žánrové kategorii hard/heavy/punk-rock. Kapela Konflikt během svým 34 let na scéně sdílela pódium s takovými světoznámými kapelami jako např. Iron Maiden, Slayer, Sex Pistols, Soulfly, The Offspring, Die Toten Hosen, Misfits, Toy Dolls, Cavalera Conspiracy, Nazareth, Alice in Chains, UK Subs, G.B.H., Craddle of Filth, Limp Bizkit, Ska-P, Lordi, Chris Norman(Smokie) The Exploited, 30 Seconds to Mars, Napalm Death a mnoho dalších. Na české i slovenské scéně Konflikt odehrál řadu turné s několika legendárními kapelami jako např. Horkýže Slíže, Polemic, Totální nasazení, Doga nebo třeba skupinou Alkehol. Kapela v roce 2023 oslavila 33. narozeniny a aktuálně se soustředí na oslavu 35. let v roce 2025, kdy připravuje řadu speciálních koncertů k tomuto úctyhodnému výročí.
KONTAKT: konflikt@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ


Videoklip To sme my
Videoklip Mŕtva Planéta II
Videoklip feat. Arzén – Janíčko Janko
Videoklip feat. Hrana – Bude dobre
Tolerancia (Live in Topfest 2007)
Kožuch (Live in Topfest 2007)
Web: www.konflikt.sk
Facebook: www.facebook.com/konfliktofficial
YouTube: www.youtube.com/Konflikt_Official

TRAGEDIS

Tragedis je folk-punková kapela z jižních Čech, která prošla během svého hudebního života značným vývojem. Počáteční roky byly spojeny s ryzím amaterismem, sbíráním zkušeností a postupným osmělováním se. Navzdory tomu, že tato hudební formace vznikla již v roce 2008 se do povědomí dostala až s vydáním debutové desky Za tím si stůj, která spatřila světlo světa v roce 2013. Od té doby se Tragedis pomalými krůčky a mravenčí prací sunou do popředí a dnes již patří ke stálé nabídce v menu českých klubů a hudebních festivalů. Na kontě mají tři studiová alba, několik videoklipů a více než patnáct let nepřetržitého hraní. Díky tomu si „Tragédi“ získali až fanatickou fanouškovskou základnu a jejich energická vystoupení nabízí návštěvníkům doslova euforický náboj. Ostatně čísla hovoří jasně. Jejich Spotify účet měsíčně navštíví bezmála 100.000 posluchačů! A kdo se může pochlubit tím, že jeho Youtube kanál disponuje hned třemi videoklipy, které pokořily magickou metu milionu zhlédnutí. Tragedis dokazují, že housle a akordeon rozhodně nepatří do muzea a že jejich hudební pojetí rozkročené někde mezi Hradišťanem a Exploited baví.
KONTAKT: tragedis@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ


Videoklip Až to vzdám
Videoklip Hádanka
Videoklip Strach
Videoklip Česká
Když punkáči stárnou
Web: www.tragedis.cz
Facebook: www.facebook.com/tragedisjh
YouTube: www.youtube.com/TRAGEDIS2008

DENOI

Kapela DENOI se vymyká všem pravidlům a v tom je její kouzlo. Sami protagonisti jsou už unavení z nezáživných skladeb, které se hrají v rádiích, takže se rozhodli zavést nová pravidla. Po vzoru německé kapely Electric Callboy, která vyprodává haly a drtí příčky evropských hitparád, chtějí udělat velkou změnu také v ČR. 100% živé koncerty Denoi mají skutečné emoce a přitom moderní elektronický feeling. Kapela v roce 2015 vydala svou debutovou desku s názvem Disco Violence, ze které vzešly již tři úspěšné videoklipy včetně Crush The Club! Kapela na podzim 2017 vycestovala také za hranice, kde odehrála na východě od ČR několik klubových koncertů včetně Moskvy. Na podzim 2018 kapela odjela „AUTUMN TOUR“ po ČR a v červnu 2019 se představila jako jediný host na koncertě americké kapely DISTURBED v Malé Sportovní Hale v Praze. V roce 2022 doprovodila na turné vítěze Eurovize – Kalush Orchestra. Videoklipy „I don’t care“ a „Banana“ mají dohromady už přes milión views na YouTube.
KONTAKT: denoi@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ


Videoklip I Don’t Care
Videoklip Aha!
Videoklip Macho Superstar
Videoklip Faradenza
Videoklip Crush The Club
Web: www.denoi.cz
Facebook: www.facebook.com/DenoiOfficial
YouTube: www.youtube.com/denoi

 

 

FATE MAGAZINE

Kapela Fate Magazine byla založena v roce 2008 a téhož roku vydala debutové album „Better way“, které obsahovalo hit „Každou vteřinou“. Kapela na CD Better way vzájemně propojovala češtinu s angličtinou takže fanoušci měli na výběr čemu dají přednost. Kapela mediálně rostla a spojila se s kapelou Chinaski na jejím turné v roce 2009. Ještě před začátkem turné se stala kapele nečekaná a velmi smutná tragédie, kdy během koncertu v Teplicích se skupinou Mandrage zemřel bubeník Ladislav Špecián. Kapela turné s Chinaski odjela s náhradním bubeníkem, ale po něm ukončila činnost. Cesty kluků z kapely FM se rozešly až do roku 2021, kdy se David Adámek frontman kapely rozhodl kapelu dát opět dohromady. Vznikly nové singly „Runaway“ a v české mutaci „Nečekej“. Rádia se ho ihned rozhodla nasadit a kapela získala nominaci v hudebních cenách rádia Evropa 2 v kategorii kapela roku. V roce 2022 následoval druhý singl „Easy Again“ a také singl „Waste your time“ a v české mutaci „Beztíže“. 28.10.2022 kapela Fate Magazine vydává svou druhou desku s názvem „Beztíže“ , která obsahuje celkem 14 novinek. V roce 2023 zároveň vstoupila zpět na koncertní pódia.
KONTAKT: fatemagazine@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ


Videoklip Každou vteřinou
Videoklip Čaroděj
Videoklip Waste your time
Videoklip Beztíže
Videoklip Easy again
Videoklip Nečekej

Web: www.fatemagazine.cz
Facebook: www.facebook.com/fatemagazineband
YouTube: www.youtube.com/FATEMAGAZINEofficial

WOTAZNÍK

Wotazník je mladá studentská punk-rocková partička z okolí Mladé Boleslavi. Jejich vystoupení přináší maximální porci energie okořeněnou slušnou dávkou silných refrénů, které si může zazpívat každý a budete se s nimi probouzet i následující ráno. Kapela vznikla v roce 2014 ze studentů osmiletého gymnázia v Mladé Boleslavi a s řadou personálních změn má za sebou dvě studiová alba, jeden singl a čtyři profesionální videoklipy. Jejich poslední CD s názvem PENTA vyšlo v září 2020 a kapela v současné době pracuje na zbrusu nových skladbách. Wotazník v minulosti vystupoval na množství letních festivalech jako např. Votvírák, SeptemberFest, Lysá Žije, objevili se i v éteru předních českých rádií (Beat, Signál) a na obrazovkách televize Óčko Star. Wotazníku se podařilo dosáhnout i značných úspěchů v soutěžích mladých kapel – 1. Místo Škola Rocku 2018, 1. Místo Boleslavsko Hledá Talent 2017 a v dubnu 2022 vyhrála 1. místo legendární soutěže Skutečná Liga. Na podzim 2022 kapela vyráží na své první celorepublikové klubové turné s kapelou zakázanÝovoce.
KONTAKT: wotaznik@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ


Videoklip Nenajdou
Videoklip Řím
Videoklip Beznaděj
Facebook: www.facebook.com/kapelawotaznik
YouTube: www.youtube.com/wotaznik
Web: www.wotaznik.com

 

SABINA KŘOVÁKOVÁ

Charismatická rocková zpěvačka Sabina se stala v roce 2013 vítězkou soutěže Česko Slovenská Superstar a od té doby její hudební kariéra strmě stoupá. Stala se například předskokankou na koncertech Lucie Bílé (Černobílé turné), Daniela Landy a doprovodila například zpěváky Sebastiana nebo Xindla X, se kterým nazpívala píseň Věčně nevěrná. Tento singl se stal soundtrackem k filmu Věčně tvá nevěrná. V roce 2015 natočila se svou kapelou první autorskou desku Sirkama, kterou produkoval Ecson Waldes a Hynek Toman. Od té doby má na kontě několik úspěšných singlů jako například Vodopád slov nebo Jako dřív. Sabina vystupuje se svojí kapelou a v rámci své show nabízí plný rockový koncert. Je možnost zajistit také vystoupení pouze s akustickou kytarou – například na firemní nebo soukromé akce, na kterých Sabina představí svoji autorskou tvorbu, ale i známé světové hity. Kdo by neznal její vystoupení ze Superstar, kde představila originálně singl Cry baby od Janis Joplin. Na letošní rok chystá novou desku, která bude obsahovat také velmi úspěšnou písničku Nechceme být spolu, kterou nazpívala spolu s Jakubem Děkanem. Tato píseň se stala velkým hitem a na kanálu YouTube si získala už přes pět miliónů zhlédnutí.
KONTAKT: sabinakrovakova@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ


Videoklip Nechceme být spolu feat. Jakub Děkan
Videoklip Hrdina
Videoklip Vodopád slov
Videoklip Jako dřív
Videoklip Louky, pole, lán
Facebook: www.facebook.com/SabinaKrovakovaSuperStar
YouTube: www.youtube.com/sabinakrovakova
Web: www.sabinakrovakova.cz

 

EXTERNÍ SPOLUPRÁCE

 

 

Support Lesbiens

Pop-rocková hudební skupina Support Lesbiens byla založena v roce 1992. V roce 2016 odehráli „Supporti“ turné s názvem On Stage 2016, kde vystoupili po boku Ewy Farne. Support Lesbiens za posledních pět let v pozměněné sestavě vydali tři alba. V roce 2013 album s názvem Leave a Message, v roce 2015 album K.I.D. (King Is Dead) a v roce 2018 novinkové album GLOW. Legendární název Support Lesbiens a jejich písně zná mnoho posluchačů z celoplošných rádií, ale i z velkých festivalů a dalších kulturních akcí konaných v posledním čtvrtstoletí. Na podzim 2016 odjela kapela turné k nové desce K.I.D. a vypustila úspěšný singl „Pohádka“, který zabodoval v roce 2017 ve všech stěžejních rádiích. V září kapela mění post zpěváka, tím se stává Dušan Marko. Na podzim 2017 vypouští Supporti nový singl s videoklipem na skladbu „Movin’On“. V roce 2018 navazují další hity jako „Brighter Day“ nebo „Ocean“, které opět rozezněly étery téměř všech celoplošných rádií po celé ČR. Na podzim roku 2019 kapela vypustila nejnovější videoklip s názvem „Here I Am“.

Videoklip Ocean
Videoklip Brighter Day
Videoklip Movin‘ on
Singl Pohádka bodující v éterech českých rádií
Videoklip K.I.D. natočený technikou 360°
Web: www.supportlesbiens.cz
Facebook: www.facebook.com/OficialniSupporti
YouTube: www.youtube.com/SupportLesbiensCZ

 

Lucie Revival

Lucie Revival je známý plzeňský revival skupiny Lucie, která patří mezi nejlepší kapely v Česku. Nejen v západních Čechách, ale v celé České republice se projekt LR – Lucie Revival setkává s velmi příznivými ohlasy, a to nejen díky písním skupiny Lucie, ale také díky muzikantským výkonům a profesionálnímu přístupu členů skupiny. Skupina Lucie Revival vznikla na jaře 2005 a byla v té době prvním a jediným revivalem nejslavnější České polistopadové kapely Lucie. Během krátké doby si skupina LR získala renomé po celé České republice, a to jak u posluchačů a diváku na svých vlastních koncertech, tak u pořadatelů nejrůznějších V.I.P. akcí, firemních večírků a dalších. Je třeba zmínit, že kapela se soustředí pouze na živá vystoupení a chce tak dát možnost si poslechnout a pobavit nejen známými, ale i méně známými písničkami Lucie, skupiny Wanastovy vjeci i vlastní tvorbou kapely. Lucie revival si rozhodně nechce hrát na originál. Není v jejím zájmu, aby ji někdo s originálem srovnával, jelikož to není možné ani u tohoto revivalu, ani u jiných. Důležité je, aby se posluchači bavili a odnesli si z koncertu dobrý pocit.
KONTAKT: lucierevival@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ


Medvídek (live)
Šrouby do hlavy (live)
Web: www.lucierevival.cz
Facebook: www.facebook.com/lucierevivalofficial
YouTube: www.youtube.com/lucierevival

 

Alžběta Kolečkářová

Alžběta Kolečkářová je česká zpěvačka, která se pohybuje na pomezí popu, soulu a rocku. K hudbě ji přivedl její otec – muzikant. Hrála na několik hudebních nástrojů jako např. klavír, kytaru a další. Zvítězil ovšem zpěv. Od 16 let byla členkou kapely LaLapalia, se kterou poprvé živě koncertovala před lidmi. Obrovský úspěch sklidila jako finalistka druhé řady Česko Slovenské SuperStar. V roce 2011 jí vyšlo debutové album s názvem „To cítím“ pod taktovkou Creative Music House v Bratislavě za značné podpory Universal Music a Jaro Slávika. Z alba jsou úspěšné singly „Jak silná mám tu stát“, „Andělskej flám“ a „Sotva dýchám“. Na desce se podíleli textem mimo Alžbětu také Xindl X, Oskar Petr a Petra Cvrkalová. Poté Alžběta spolupracovala s René Ryparem na soundtracku k filmům „Všechno nebo nic“ a „Za vším hledej ženu“, kde vznikly úspěšné skladby „Love is the only way“ a „Hey girl“. Ve své kariéře již zpívala například s Pražskou filharmonií a Pražským symfonickým orchestrem, nahrála hitový singl „Proud mezi námi“ s kapelou Reflexy, který má na kanále YouTube přes 11 milionů zhlédnutí a byla také hostem a vokalistkou na CD kapely Portless. Od roku 2022 nastartovala novou produkci autorských písní přímo stvořených pro její hlas a osobnost. Na první z těchto singlů „Pojď mě k nebi vzít“ byl natočen také videoklip, na kterém spolupracovala s F. A. Brabcem a jeho studenty. Od startu své kariéry Alžběta odehrála nespočet živých koncertů v Česku, na Slovensku, ale i v Belgii. Několikrát vystoupila v předních českých rádiích a různých televizních pořadech. V současnosti pracuje na další vlastní tvorbě společně s její kapelou a producenty.
KONTAKT: alzbetakoleckarova@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ

Videoklip 24 hodin
Videoklip Hey girl (titulní píseň filmu Za vším hledej ženu)
Píseň Love Is The Only Way (z filmu Všechno Nebo Nic)
Videoklip Jak silná mám tu stát
Videoklip Andělskej flám (Upside Down)
Videoklip Proud mezi námi feat. REFLEXY
Facebook: www.facebook.com/koleckarovaalzbeta
YouTube: www.youtube.com/alzbetakoleckarova

 

Jaksi Taksi

Jaksi TaksiPop-punková kapela JAKSI TAKSI působí na české hudební scéně již řadu let. Na svém kontě má 8 řadových alb a mnoho videoklipů. Ten nejsledovanější má na YouTube přes 2 miliony zhlédnutí. Jednotlivé singly často bodují ať už v televizních či rádiových hitparádách. Hudba je charakteristická svou melodičností a českými texty. Skupina pravidelně vystupuje na největších českých festivalech, ale i na letních slavnostech a dalších akcích. Na podzim 2017 kapela vydává nové album OffLine, kterým odkazuje na své úspěšné album z roku 2001 On-line. Na podzim 2018 kapela vypouští z tohoto alba novinkový videoklip na píseň OffLine a odjíždí úspěšné 13 LET OFFLINE TOUR s kapelou zakázanÝovoce, se kterou turné prodlužuje i na jaro 2019. Začátkem roku 2020 se Jaksáči chystají vydat nové album a od března doprovodí kapelu Harlej na jejich velkém halovém tour, které vyvrcholí 18. dubna v pražském Forum Karlín.


Videoklip Jednou
Videoklip Škola
Videoklip Selfie
Web: www.jaksitaksi.cz
Facebook: www.facebook.com/jaksitaksi
YouTube: www.youtube.com/jaksitaksiTV

 

Covers For Lovers

Pražské pop-punkové hudební uskupení Covers For Lovers je projektem převážně bubeníka Aleše Uhlíře, který v devadesátých letech působil v předních českých pop-punkových skupinách a byl u zrodu tohoto žánru v ČR. Po roce 2000 přišla myšlenka zformovat kapelu, která bude např. po vzoru amerických Me First and the Gimme Gimmes hrát převzaté písničky, tzv. covery, s příměsí pop-punku. Vznikl úderný název Covers For Lovers a kapela byla na světě. V roce 2010 přichází do kapely zpěvák a kytarista Billie Joke, který dává kapele tvář a od té doby, kromě oblíbených coverů, vzniká několik úspěšných autorských písní, mezi které patří např. také song složený přímo pro jeden z největších festivalů v ČR – festival Přeštěnice. Píseň dostala název Slunce nad Přeštěnicí a ve studiu se při natáčení objevilo několik zajímavých zpěváků a hostů. Kapela každý rok pravidelně objíždí republiku se svým pop-punkovým repertoárem a je k vidění jak v klubech, tak na festivalech a různých městských slavnostech.
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ

Videoklip Nashledanou
Videoklip Slunce nad Přeštěnicí feat. hosté
Videoklip Zázraky s.r.o.
Facebook: www.facebook.com/covers4lovers
YouTube: www.youtube.com/COVERSforLovers
Web: www.coversforlovers.cz

 

 

Reckless

Kapela Reckless pochází z Kladna u Prahy a její kořeny sahají až do roku 2003. Kapela hraje svižný melodický punk-rock, který po vzoru legend jako NOFX, Pennywise nebo Blink 182 úspěšně reprezentuje v naší malé české kotlině. Jejich energie je takřka neskutečná a songy odpalují jeden za druhým. V roce 2013 kapela prochází znovuzrozením a od té doby chrlí jeden singl za druhým. Debutové album „Co se děje“ z roku 2015 nahrazuje v roce 2019 novinkové CD s názvem „Kolaps“, které vychází pod naším vydavatelstvím ROCKnGO. Součástí CD jsou i dvě bonusové skladby Carpe Diem a Lúzr, které kapela natočila jako singly v roce 2016.  K novému albu odehráli Reckless společně se spřátelenou kapelou zakázanÝovoce 17-ti koncertní turné na podzim 2019, které neslo název „Kolaps tour“.


Videoklip Vnitřní boj
Lyric video Protest song
Videoklip Poďme
Web: www.reckless.cz
Facebook: www.facebook.com/reckless.cz
YouTube: www.youtube.com/reckless

 

Hobití Noha

Punk-rocková kapela Hobití Noha má vlastně jednoduchý cíl. A to, aby každý kdo navštíví její koncert, odešel vyčerpaný z pořádného kotle, s vyřvanými hlasivkami po neustálém zpívání, a hlavně s pocitem, že na tento zážitek nikdy nezapomene. Jedná se o bandu šílených hudebníků, kteří zaujmou nejen melodií, ale hlavně vtipnými texty, jejichž inspirace těží ze skutečných událostí z jejich života a okolí. Kapely jako Sum 41, Blink-182, nebo například Ramones byly pro členy Hobití Nohy jako modla a důvod proč si zvolili hudbu, jakožto životní cestu. Pochází z Nového Jičína a hrají od roku 2018. Přesto že se jedná o mladou kapelu, stihla nabrat plno zkušeností, jako hraní před Znouzectností v roce 2019, nebo kapelou zakázanÝovoce v roce 2021. Vystoupili také na jednom z velkých festivalů Horečkyfest 2021.
KONTAKT: hobitinoha@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ

Videoklip Realita
Videoklip Ogar
Lyric video Egoistka
Facebook: www.facebook.com/hobitinoha
YouTube: www.youtube.com/HobitiNoha

 

 

 

Resumé

Trio Resumé bylo založeno v roce 2014 a od té doby nemilosrdně útočí na ušní bubínky všech milovníků ryzí a ničím nepřikrášlené rock’n’rollové energie. Tříčlenná formace slibuje přímočarost, údernost i melodičnost. Díky několikaletým hráčským zkušenostem všech členů už kapela odehrála bezmála 250 koncertů napříč ČR. Resumé mají na kontě dvě studiová alba, 2 EP a více než desítku videoklipů. Na jaře 2016 kapela odjela velké turné s kapelou Harlej, která slavila 20 let na scéně. Další jména, která kapela doprovodila na jejich turné, jsou např. zakázanÝovoce, Ondřej Ruml, Los Pepes (UK), Dukla Vozovna a mnoho dalších.  V létě 2017 představila kapela novinkový videoklip s názvem Jak ti je.


Videoklip Odlítám
Videoklip Na Dosah natočený na Žižkovské věži
Facebook: www.facebook.com/resumerock
YouTube: www.youtube.com/resume

V případě zájmu o vystoupení kapel nás kontaktujte na e-mail info@rockngo.cz nebo na tel. čísle 606 087 037.