ROCK’n’GO agentura zastupuje několik umělců, pro které zajišťujeme koncerty. V případě zájmu o vystoupení nás kontaktujte na e-mail info@rockngo.cz nebo na tel. čísle 606 087 037.

 

zakázanÝovoce

Punk-rocková kapela zakázanÝovoce funguje od roku 2005. V roce 2018, po několika personálních změnách, konečně ustálila svoji sestavu a po nabitém festivalovém létě navazuje na dvě poslední podzimní turné s kapelami Harlej (2016) a Horkýže Slíže (2017). Podzim roku 2018 je ve znamení 13 LET OFFLINE TOUR s kapelou Jaksi Taksi, během kterého navštíví po celé republice třináct kulturních domů a tradičních klubů. Pro velký úspěch prodloužili obě kapely společné turné i na jaře 2019. Začátkem roku 2019 došlo ke změně na postu bubeníka a toho se ujal nový bubeník Martin Semrád, mimo jiné dlouholetý žák Marka Žežulky z kapely Divokej Bill. Už v novém složení kapela vydala na jaře nový dvojsingl Šťastnej Outsider, který vyšel také jako digitální EP na Suprahonline.cz, Spotify, iTunes, Deezer a mnoha dalších. Nové singly budou součástí připravovaného alba, které by mělo vyjít na začátku roku 2020 a které bude vydané také k příležitosti oslav 15 let kapely.

Videoklip Šťastnej
Videoklip Díky vám!
Videoklip Probdělý noci
Videoklip Genocida 2016
Web: www.zakazanYovoce.cz
Facebook: www.facebook.com/zakazanYovoce
YouTube: www.youtube.com/zakazanYovoce

 

SUPPORT LESBIENS

Pop-rocková hudební skupina Support Lesbiens byla založena v roce 1992. V roce 2016 odehráli „Supporti“ turné s názvem On Stage 2016, kde vystoupili po boku Ewy Farne. Support Lesbiens za posledních pět let v pozměněné sestavě vydali tři alba. V roce 2013 album s názvem Leave a Message, v roce 2015 album K.I.D. (King Is Dead) a v roce 2018 novinkové album GLOW. Legendární název Support Lesbiens a jejich písně zná mnoho posluchačů z celoplošných rádií, ale i z velkých festivalů a dalších kulturních akcí konaných v posledním čtvrtstoletí. Na podzim 2016 odjela kapela turné k nové desce K.I.D. a vypustila úspěšný singl „Pohádka“, který zabodoval v roce 2017 ve všech stěžejních rádiích. V září kapela mění post zpěváka, tím se stává Dušan Marko. Na podzim 2017 vypouští Supporti nový singl s videoklipem na skladbu Movin’On. V roce 2018 navazují další hity jako Brighter Day nebo Ocean, které opět rozezněly étery téměř všech celoplošných rádií po celé ČR.

Videoklip Brighter Day
Videoklip Movin‘ on
Singl Pohádka bodující v éterech českých rádií
Videoklip K.I.D. natočený technikou 360°
Web: www.supportlesbiens.cz
Facebook: www.facebook.com/OficialniSupporti
YouTube: www.youtube.com/SupportLesbiensCZ

 

JAKSI TAKSI

Jaksi TaksiPop-punková kapela JAKSI TAKSI působí na české hudební scéně již řadu let. Na svém kontě má 8 řadových alb a mnoho videoklipů. Ten nejsledovanější má na YouTube přes 2 miliony zhlédnutí. Jednotlivé singly často bodují ať už v televizních či rádiových hitparádách. Hudba je charakteristická svou melodičností a českými texty. Skupina pravidelně vystupuje na největších českých festivalech, ale i na letních slavnostech a dalších akcích. Na podzim 2017 kapela vydává nové album OffLine, kterým odkazuje na své úspěšné album z roku 2001 On-line. Na podzim 2018 kapela vypouští z tohoto alba novinkový videoklip na píseň OffLine a odjíždí úspěšné 13 LET OFFLINE TOUR s kapelou zakázanÝovoce, se kterou turné prodlužuje i na jaro 2019.


Videoklip Jednou
Videoklip Škola
Videoklip Selfie
Web: www.jaksitaksi.cz
Facebook: www.facebook.com/jaksitaksi
YouTube: www.youtube.com/jaksitaksiTV

 

FROM

Počáteční písmena jmen 4 muzikantů tvoří název kapely FROM (Filip-zpěv, Richard-bass, Ondra-bicí, Martin-kytara). V létě 2013 začaly vznikat první hudební nápady a muzika získávala čím dál jasnější obrysy. Vznikl pilotní singl s názvem „NEBE“. V roce 2015 vydává v pořadí druhý singl s názvem „V Síti“. Videoklip a text k písni se stává téměř okamžitě hitem internetu a k dnešnímu dni má na YouTube přes čtyři miliony zhlédnutí. V roce 2017 FROM dokončují práce na debutovém albu spolu s producentem Ecsonem Waldesem ve studiu Biotech. Album vychází v roce 2018. Kapela do dnešního dne svojí tvorbou oslovila tisíce fanoušků a pro rok 2020 připravuje skvělou pódiovou show.


Videoklip Nebe
Videoklip Láska
Videoklip Najednou
Web: www.fromband.cz
Facebook: www.facebook.com/F.R.O.M.kapela
YouTube: www.youtube.com/F.R.O.M.kapela

 

RECKLESS

Kapela Reckless pochází z Kladna u Prahy a její kořeny sahají až do roku 2003. Kapela hraje svižný melodický punk-rock, který po vzoru legend jako NOFX, Pennywise nebo Blink 182 úspěšně reprezentuje v naší malé české kotlině. Jejich energie je takřka neskutečná a songy odpalují jeden za druhým. V roce 2013 kapela prochází znovuzrozením a od té doby chrlí jeden singl za druhým. Debutové album „Co se děje“ z roku 2015 nahrazuje v roce 2019 novinkové CD s názvem „Kolaps“, které vychází pod naším vydavatelstvím ROCKnGO. Součástí CD jsou i dvě bonusové skladby Carpe Diem a Lúzr, které kapela natočila jako singly v roce 2016.


Videoklip Vnitřní boj
Lyric video Protest song
Videoklip Poďme
Web: www.reckless.cz/
Facebook: www.facebook.com/reckless.cz
YouTube: www.youtube.com/reckless

 

DENOI

Kapela DENOI se vymyká všem pravidlům a v tom je její kouzlo. Sami protagonisti jsou už unavení z nezáživných skladeb, které se hrají v rádiích, takže se rozhodli zavést nový pojem do kultury českého showbyznysu a to „Dance Metal“. Hudbu, která je hraná vždy živě, má skutečné emoce a přitom moderní elektronický feeling. Kapela v roce 2015 vydala svou debutovou desku s názvem Disco Violence, ze které vzešly již tři úspěšné videoklipy. Zatím nejúspěšnější je Crush The Club! Kapela na podzim 2017 vycestovala také za hranice, kde odehrála na východě od ČR několik klubových koncertů včetně Moskvy. Na podzim 2018 kapela odjela „AUTUMN TOUR“ po ČR a v červnu 2019 se představila jako jediný host na koncertě americké kapely DISTURBED v Malé Sportovní Hale v Praze.


Novinkový videoklip Offspring of Our Choices
Videoklip Dans Songa
Videoklip My House-My Castle
Facebook: www.facebook.com/DenoiOfficial
YouTube: www.youtube.com/denoi
Bandzone: www.bandzone.cz/denoi

 

IDIO & IDIO

Kapela Idio & Idio vznikla v roce 2013 v Ústí nad Labem a tvoří ji charismatická zpěvačka Terka, kytarista Johnny, baskytarista Mára a skvělý mladý bubeník a multiinstrumentalista Fabio. V roce 2015 vydává kapela své debutové album „Tak nebreč“. V roce 2016 vyhrála tahle punk-rocková parta Skutečnou ligu a vydala singly „Znamení měsíce“ a „Exekuce“. V roce 2017 Idio & Idio odehráli koncert v legendárním pražském Lucerna Music Baru a zavítali také na největší polský festival Woodstock. V roce 2018 natočili druhé CD #MELBYS, které vzniklo díky podpoře komunity přes HitHit. V roce 2019 se Idio & Idio stali speciálním hostem na OUTSIDER TOUR kapel zakázanÝovoce a Jaksi Taksi a ještě před turné vydali novinkový singl „Vlastní cestou“, na který natočili povedený videoklip se spoustou fanoušků, ale také slavných osobností.

Videoklip Godotova stanova
Videoklip Znamení měsíce
Facebook: www.facebook.com/idioaidio
YouTube: www.youtube.com/idioaidio
Bandzone: www.bandzone.cz/idioaidio

 

SACA

Čtyřčlenná kapela Saca pocházející z Ostravy vznikla v roce 2014. Jejich nespoutaný rock’n’roll je odrazem jak americké, tak anglické hudební scény. Můžete v nich slyšet styl podobný kapelám Kings of Leon, punkových Subways nebo legendárních R.E.M. V listopadu 2017 vydali vlastním nákladem debutové album „Temporary Thing“, které natočili ve vídeňském studiu Listencareful pod taktovkou producenta Alexandera Lausche. Album obsahuje 10 skladeb a singl Enlisted si kapela vybrala jako pilotní singl a pod hlavičkou studia Wariete ve spolupráci s agenturou Rock’n’go natočila kapela také videoklip.


Videoklip Blueberries
Web: www.saca.cz
Facebook: www.facebook.com/saca.cz
YouTube: www.youtube.com/saca.cz

 

RESUMÉ

Trio Resumé bylo založeno v roce 2014 a od té doby nemilosrdně útočí na ušní bubínky všech milovníků ryzí a ničím nepřikrášlené rock’n’rollové energie. Tříčlenná formace slibuje přímočarost, údernost i melodičnost. Díky několikaletým hráčským zkušenostem všech členů už kapela odehrála bezmála 250 koncertů napříč ČR. Resumé mají na kontě dvě studiová alba, 2 EP a více než desítku videoklipů. Na jaře 2016 kapela odjela velké turné s kapelou Harlej, která slavila 20 let na scéně. Další jména, která kapela doprovodila na jejich turné, jsou např. zakázanÝovoce, Ondřej Ruml, Los Pepes (UK), Dukla Vozovna a mnoho dalších.  V létě 2017 představila kapela novinkový videoklip s názvem Jak ti je.


Videoklip Odlítám
Videoklip Na Dosah natočený na Žižkovské věži
Facebook: www.facebook.com/resumerock
YouTube: www.youtube.com/resume
Bandzone: www.bandzone.cz/resume

 

DIRTY WAY

Psal se rok 2007 a Pája Nešpor, jeho bratr Wicky a Fanda Abraham založili společně, s dnes již nehrajícími členy, kapelu DIRTY WAY. Kluci vystupovali převážně s převzatou tvorbou, ovšem po výměně bubeníka, v roce 2009, už hráli pouze svoje písničky. Měli za sebou 2 demáče, a tak o rok později vydali desku „Naše generace“. Velkým úspěchem bylo 2. místo v anketě videoklipů „Výtah“, na TV Óčko, kde se velmi dobře uchytila skladba „Hudba pro všechny“. Po třech letech od první desky vydává skupina CD „Realita“ a zatím poslední oficiální plackou je EP „Počítej do nekonečna“ z roku 2015. … Momentálně za sebou mají Dirty Way personální bouři, jelikož se za poslední rok vystřídali v kapele hned 2 členové. Zakládající trojice ovšem zůstává. V současné době skupina pracuje na třetí oficiální desce.


Videoklip Proti proudu
Videoklip Aktuální
Web: www.dirtyway.cz
Facebook: www.facebook.com/dirtywayofficial
YouTube: www.youtube.com/dirtyway

 

HAKMAK

Čtyřčlenná kapela HAKMAK pochází z Rohozné u Jihlavy. Kapela vznikla v roce 2008 a žánrově se řadí ke stylu hardcore-punk. Název Hakmak pochází ze Staroslovenštiny a vyznačuje nepořádek/bordel. Kapela si zakládá na opravdu živém vystoupení a jejich show je plná energie. První demo, které vzniklo už v roce 2008, bylo natočeno ve studiu Hacienda u Miloše DODO Doležala. Debutové CD vzniklo v roce 2012 pod producentským dohledem Milana Cimfe ve studiu SONO. Druhé album (2014) kapela natočila ve studiu u Máry Žežulky z Divokej Bill. Aktuální deska „Srdcem i rozumem“ natočili Hakmak opět ve studiu SONO v roce 2018 a producentsky se alba ujal Pavel Karlík, dlouholetý producent kapel Lucie a Wanastovi vjecy.


EP Srdcem i rozumem (2018)
Web: www.bandzone.cz/hakmak
Facebook: www.facebook.com/hakmaci
YouTube: www.youtube.com/hakmak

 

JAREK FILGAS & BAND

Ex-frontman kapel Argema, Premiér a mnoha dalších se vrací po 15 letech na pódia se svým projektem Jarek Filgas & Band. V repertoáru kapely jsou hity Jarošovský pivovar, Hrobař, Tohle je ráj, Prohrát není žádná hanba, Modrý pondělí a mnoho dalších. Jarek jako dvojnásobný Skokan roku 2007 a 2008 v anketě Český Slavík Mattoni prodal za svoji dosavadní kariéru přes 250 000 nosičů a vystoupil na cca 2500 koncertech. Jarek Filgas vystupuje také bez kapely na různých speciálních akcích jako jsou soukromé večírky, firemní akce atd.


Videoklip Argema – Modrý pondělí
Videoklip Argema – Prohrát není žádná hanba
Argema – Jen s tebou být
Facebook: www.facebook.com/filgas.cz
YouTube: www.youtube.com/jarekfilgas

 

GATE CRASHER

Rocková smršť GATE Crasher je stále známějším jméném na české scéně. Za dobu svého působení vystupovala na největších letních festivalech, hrála se zahraničními hvězdami (Aerosmith, OzzyOsbourne, Korn, Iron Maiden..) a vsoučasné době je, kromě vlastních turné, pravidelným účastníkem celé řady hudebních akcí, často na pozici headlinera. Na podzim 2017 vyšla kapela výběrová deska „10 LET“, ke které Gate Crasher jedou jarní turné v roce 2018 s kapelou Traktor.


Videoklip Neusínám
Web: www.gatecrasher.cz
Facebook: www.facebook.com/GateCrasherBand
YouTube: www.youtube.com/gatecrasher

 

PROXIMITY

ProximityProximity je dynamická metalová muzika okořeněná moderními samply. Kapela vznikla v roce 2004 a během své dlouhé historie se umístila v na předních příčkách mnoha soutěží a zazněla v českých rockových rádiích. V roce 2009 odehrála strhující koncert před švédskou legendární kapelou In Flames. V roce 2014 byli Proximity součástí turné Support Lesbiens a finských Waltari, kterým o rok později také předskočili v pražském klubu Futurum. V roce 2016 se kapela představila na hlavním pódiu festivalu Masters of Rock. Toto léto vydali Proximity také poslední singl s názvem Paradigsm, na který vytvořili také lyric video.


Videoklip na singl Playing God z roku 2014
Web: www.proximity-music.com
Facebook: www.facebook.com/Proximitycore
YouTube: www.youtube.com/proximity
Bandzone: www.bandzone.cz/proximity

V případě zájmu o vystoupení kapel nás kontaktujte na e-mail info@rockngo.cz nebo na tel. čísle 606 087 037.