ROCK’n’GO agentura zastupuje několik umělců, pro které zajišťujeme koncerty. V případě zájmu o vystoupení nás kontaktujte na e-mail info@rockngo.cz nebo na tel. čísle 606 087 037.

 

zakázanÝovoce

Punk-rocková kapela zakázanÝovoce funguje od roku 2005 a odehrála již přes 900 koncertů. V roce 2016 byla hostem na turné skupiny Harlej a v roce 2017 se stala speciálním hostem na 25 koncertech halového turné k oslavám 25 let legendární kapely Horkýže Slíže. Na podzim roku 2018 uspořádala agentura ROCKnGO turné s názvem 13 LET OFFLINE TOUR, na kterém zakázanÝovoce oslavilo 13. narozeniny. Na všech koncertech tohoto turné vystoupila také spřátelená kapela Jaksi Taksi. Pro velký úspěch prodloužily obě kapely společné turné i na jaře 2019 a do třetice zopakují toto spojení i na podzim roku 2021 v rámci turné k novému albu zÝo – Svět se změnil. Toto osmé album v pořadí bylo vydáno v listopadu 2020 a nabízí koncepční pohled na uplynulý rok, který byl pro kulturu, ale i pro všechny z nás silným oříškem. Pilotní singl a zároveň i videoklip „Za naše sny“ vydala kapela už na konci 2019. Celé album je dostupné na všech digitálních platformách (Spotify, iTunes, Deezer a další) a také je ho možné zhlédnout formou lyric videí na kapelním YouTube kanálu. Ten v letošním roce překonal 30 miliónů zhlédnutí a má téměř 26 tisíc odběratelů.
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ


Album SVĚT SE ZMĚNIL
Videoklip Outsider
Videoklip Šťastnej
Videoklip Probdělý noci
Videoklip Město andělů
Videoklip Díky vám!
Web: www.zakazanYovoce.cz
Facebook: www.facebook.com/zakazanYovoce
YouTube: www.youtube.com/zakazanYovoce

 

DENOI

Kapela DENOI se vymyká všem pravidlům a v tom je její kouzlo. Sami protagonisti jsou už unavení z nezáživných skladeb, které se hrají v rádiích, takže se rozhodli zavést nový pojem do kultury českého showbyznysu a to „Dance Metal“. Hudbu, která je hraná vždy živě, má skutečné emoce a přitom moderní elektronický feeling. Kapela v roce 2015 vydala svou debutovou desku s názvem Disco Violence, ze které vzešly již tři úspěšné videoklipy. Zatím nejúspěšnější je Crush The Club! Kapela na podzim 2017 vycestovala také za hranice, kde odehrála na východě od ČR několik klubových koncertů včetně Moskvy. Na podzim 2018 kapela odjela „AUTUMN TOUR“ po ČR a v červnu 2019 se představila jako jediný host na koncertě americké kapely DISTURBED v Malé Sportovní Hale v Praze. Jejich poslední videoklip „I don’t care“ dosáhl za měsíc 170.000 zhlédnutí.


Videoklip Crush The Club
Videoklip Offspring of Our Choices
Videoklip Dans Songa
Videoklip My House-My Castle
Facebook: www.facebook.com/DenoiOfficial
YouTube: www.youtube.com/denoi

 

RECKLESS

Kapela Reckless pochází z Kladna u Prahy a její kořeny sahají až do roku 2003. Kapela hraje svižný melodický punk-rock, který po vzoru legend jako NOFX, Pennywise nebo Blink 182 úspěšně reprezentuje v naší malé české kotlině. Jejich energie je takřka neskutečná a songy odpalují jeden za druhým. V roce 2013 kapela prochází znovuzrozením a od té doby chrlí jeden singl za druhým. Debutové album „Co se děje“ z roku 2015 nahrazuje v roce 2019 novinkové CD s názvem „Kolaps“, které vychází pod naším vydavatelstvím ROCKnGO. Součástí CD jsou i dvě bonusové skladby Carpe Diem a Lúzr, které kapela natočila jako singly v roce 2016.  K novému albu odehráli Reckless společně se spřátelenou kapelou zakázanÝovoce 17-ti koncertní turné na podzim 2019, které neslo název „Kolaps tour“.


Videoklip Vnitřní boj
Lyric video Protest song
Videoklip Poďme
Web: www.reckless.cz/
Facebook: www.facebook.com/reckless.cz
YouTube: www.youtube.com/reckless

 

SUPPORT LESBIENS

Pop-rocková hudební skupina Support Lesbiens byla založena v roce 1992. V roce 2016 odehráli „Supporti“ turné s názvem On Stage 2016, kde vystoupili po boku Ewy Farne. Support Lesbiens za posledních pět let v pozměněné sestavě vydali tři alba. V roce 2013 album s názvem Leave a Message, v roce 2015 album K.I.D. (King Is Dead) a v roce 2018 novinkové album GLOW. Legendární název Support Lesbiens a jejich písně zná mnoho posluchačů z celoplošných rádií, ale i z velkých festivalů a dalších kulturních akcí konaných v posledním čtvrtstoletí. Na podzim 2016 odjela kapela turné k nové desce K.I.D. a vypustila úspěšný singl „Pohádka“, který zabodoval v roce 2017 ve všech stěžejních rádiích. V září kapela mění post zpěváka, tím se stává Dušan Marko. Na podzim 2017 vypouští Supporti nový singl s videoklipem na skladbu „Movin’On“. V roce 2018 navazují další hity jako „Brighter Day“ nebo „Ocean“, které opět rozezněly étery téměř všech celoplošných rádií po celé ČR. Na podzim roku 2019 kapela vypustila nejnovější videoklip s názvem „Here I Am“.

Videoklip Ocean
Videoklip Brighter Day
Videoklip Movin‘ on
Singl Pohádka bodující v éterech českých rádií
Videoklip K.I.D. natočený technikou 360°
Web: www.supportlesbiens.cz
Facebook: www.facebook.com/OficialniSupporti
YouTube: www.youtube.com/SupportLesbiensCZ

 

JAKSI TAKSI

Jaksi TaksiPop-punková kapela JAKSI TAKSI působí na české hudební scéně již řadu let. Na svém kontě má 8 řadových alb a mnoho videoklipů. Ten nejsledovanější má na YouTube přes 2 miliony zhlédnutí. Jednotlivé singly často bodují ať už v televizních či rádiových hitparádách. Hudba je charakteristická svou melodičností a českými texty. Skupina pravidelně vystupuje na největších českých festivalech, ale i na letních slavnostech a dalších akcích. Na podzim 2017 kapela vydává nové album OffLine, kterým odkazuje na své úspěšné album z roku 2001 On-line. Na podzim 2018 kapela vypouští z tohoto alba novinkový videoklip na píseň OffLine a odjíždí úspěšné 13 LET OFFLINE TOUR s kapelou zakázanÝovoce, se kterou turné prodlužuje i na jaro 2019. Začátkem roku 2020 se Jaksáči chystají vydat nové album a od března doprovodí kapelu Harlej na jejich velkém halovém tour, které vyvrcholí 18. dubna v pražském Forum Karlín.


Videoklip Jednou
Videoklip Škola
Videoklip Selfie
Web: www.jaksitaksi.cz
Facebook: www.facebook.com/jaksitaksi
YouTube: www.youtube.com/jaksitaksiTV

 

RESUMÉ

Trio Resumé bylo založeno v roce 2014 a od té doby nemilosrdně útočí na ušní bubínky všech milovníků ryzí a ničím nepřikrášlené rock’n’rollové energie. Tříčlenná formace slibuje přímočarost, údernost i melodičnost. Díky několikaletým hráčským zkušenostem všech členů už kapela odehrála bezmála 250 koncertů napříč ČR. Resumé mají na kontě dvě studiová alba, 2 EP a více než desítku videoklipů. Na jaře 2016 kapela odjela velké turné s kapelou Harlej, která slavila 20 let na scéně. Další jména, která kapela doprovodila na jejich turné, jsou např. zakázanÝovoce, Ondřej Ruml, Los Pepes (UK), Dukla Vozovna a mnoho dalších.  V létě 2017 představila kapela novinkový videoklip s názvem Jak ti je.


Videoklip Odlítám
Videoklip Na Dosah natočený na Žižkovské věži
Facebook: www.facebook.com/resumerock
YouTube: www.youtube.com/resume
Bandzone: www.bandzone.cz/resume

 

SACA

Čtyřčlenná kapela Saca pocházející z Ostravy vznikla v roce 2014. Jejich nespoutaný rock’n’roll je odrazem jak americké, tak anglické hudební scény. Můžete v nich slyšet styl podobný kapelám Kings of Leon, punkových Subways nebo legendárních R.E.M. V listopadu 2017 vydali vlastním nákladem debutové album „Temporary Thing“, které natočili ve vídeňském studiu Listencareful pod taktovkou producenta Alexandera Lausche. Album obsahuje 10 skladeb a singl Enlisted si kapela vybrala jako pilotní singl a pod hlavičkou studia Wariete ve spolupráci s agenturou Rock’n’go natočila kapela také videoklip.


Videoklip Blueberries
Web: www.saca.cz
Facebook: www.facebook.com/saca.cz
YouTube: www.youtube.com/saca.cz

 

DIRTY WAY

Psal se rok 2007 a Pája Nešpor, jeho bratr Wicky a Fanda Abraham založili společně, s dnes již nehrajícími členy, kapelu DIRTY WAY. Kluci vystupovali převážně s převzatou tvorbou, ovšem po výměně bubeníka, v roce 2009, už hráli pouze svoje písničky. Měli za sebou 2 demáče, a tak o rok později vydali desku „Naše generace“. Velkým úspěchem bylo 2. místo v anketě videoklipů „Výtah“, na TV Óčko, kde se velmi dobře uchytila skladba „Hudba pro všechny“. Po třech letech od první desky vydává skupina CD „Realita“ a zatím poslední oficiální plackou je EP „Počítej do nekonečna“ z roku 2015. … Momentálně za sebou mají Dirty Way personální bouři, jelikož se za poslední rok vystřídali v kapele hned 2 členové. Zakládající trojice ovšem zůstává. V současné době skupina pracuje na třetí oficiální desce.


Videoklip Proti proudu
Videoklip Aktuální
Web: www.dirtyway.cz
Facebook: www.facebook.com/dirtywayofficial
YouTube: www.youtube.com/dirtyway

 

HAKMAK

Čtyřčlenná kapela HAKMAK pochází z Rohozné u Jihlavy. Kapela vznikla v roce 2008 a žánrově se řadí ke stylu hardcore-punk. Název Hakmak pochází ze Staroslovenštiny a vyznačuje nepořádek/bordel. Kapela si zakládá na opravdu živém vystoupení a jejich show je plná energie. První demo, které vzniklo už v roce 2008, bylo natočeno ve studiu Hacienda u Miloše DODO Doležala. Debutové CD vzniklo v roce 2012 pod producentským dohledem Milana Cimfe ve studiu SONO. Druhé album (2014) kapela natočila ve studiu u Máry Žežulky z Divokej Bill. Aktuální deska „Srdcem i rozumem“ natočili Hakmak opět ve studiu SONO v roce 2018 a producentsky se alba ujal Pavel Karlík, dlouholetý producent kapel Lucie a Wanastovi vjecy.


EP Srdcem i rozumem (2018)
Web: www.bandzone.cz/hakmak
Facebook: www.facebook.com/hakmaci
YouTube: www.youtube.com/hakmak

 

JAREK FILGAS & BAND

Ex-frontman kapel Argema, Premiér a mnoha dalších se vrací po 15 letech na pódia se svým projektem Jarek Filgas & Band. V repertoáru kapely jsou hity Jarošovský pivovar, Hrobař, Tohle je ráj, Prohrát není žádná hanba, Modrý pondělí a mnoho dalších. Jarek jako dvojnásobný Skokan roku 2007 a 2008 v anketě Český Slavík Mattoni prodal za svoji dosavadní kariéru přes 250 000 nosičů a vystoupil na cca 2500 koncertech. Jarek Filgas vystupuje také bez kapely na různých speciálních akcích jako jsou soukromé večírky, firemní akce atd.


Videoklip Argema – Modrý pondělí
Videoklip Argema – Prohrát není žádná hanba
Argema – Jen s tebou být
Facebook: www.facebook.com/filgas.cz
YouTube: www.youtube.com/jarekfilgas

 

GATE CRASHER

Rocková smršť GATE Crasher je stále známějším jméném na české scéně. Za dobu svého působení vystupovala na největších letních festivalech, hrála se zahraničními hvězdami (Aerosmith, OzzyOsbourne, Korn, Iron Maiden..) a vsoučasné době je, kromě vlastních turné, pravidelným účastníkem celé řady hudebních akcí, často na pozici headlinera. Na podzim 2017 vyšla kapela výběrová deska „10 LET“, ke které Gate Crasher jedou jarní turné v roce 2018 s kapelou Traktor.


Videoklip Neusínám
Web: www.gatecrasher.cz
Facebook: www.facebook.com/GateCrasherBand
YouTube: www.youtube.com/gatecrasher

 

PROXIMITY

ProximityProximity je dynamická metalová muzika okořeněná moderními samply. Kapela vznikla v roce 2004 a během své dlouhé historie se umístila v na předních příčkách mnoha soutěží a zazněla v českých rockových rádiích. V roce 2009 odehrála strhující koncert před švédskou legendární kapelou In Flames. V roce 2014 byli Proximity součástí turné Support Lesbiens a finských Waltari, kterým o rok později také předskočili v pražském klubu Futurum. V roce 2016 se kapela představila na hlavním pódiu festivalu Masters of Rock. Toto léto vydali Proximity také poslední singl s názvem Paradigsm, na který vytvořili také lyric video.


Videoklip na singl Playing God z roku 2014
Web: www.proximity-music.com
Facebook: www.facebook.com/Proximitycore
YouTube: www.youtube.com/proximity
Bandzone: www.bandzone.cz/proximity

V případě zájmu o vystoupení kapel nás kontaktujte na e-mail info@rockngo.cz nebo na tel. čísle 606 087 037.