Agentura ROCK’n’GO zastupuje několik známých i méně známých, přesto velice kvalitních, umělců, pro které zajišťuje koncerty. V případě zájmu o vystoupení nás kontaktujte na e-mail info@rockngo.cz nebo na tel. čísle 606 087 037.

 

zakázanÝovoce

Punk-rocková kapela zakázanÝovoce funguje od roku 2005 a již odehrála téměř 1000 koncertů. V roce 2016 byla hostem na turné skupiny Harlej a v roce 2017 se stala speciálním hostem na 25 koncertech halového turné k oslavám 25 let legendární kapely Horkýže Slíže. Na podzim roku 2018 uspořádala agentura ROCKnGO turné s názvem 13 LET OFFLINE TOUR, na kterém zakázanÝovoce oslavilo 13. narozeniny. Na všech koncertech turné vystoupila také kapela Jaksi Taksi. Pro velký úspěch prodloužily obě kapely společné turné i na jaře 2019 – Outsider tour. V listopadu 2020 vydala kapela zakázanÝovoce 8. studiové album s názvem Svět se změnil a na podzim 2020 chtěla také odjet stejnojmenné turné. Během covidových časů se koncerty turné několikrát překládaly a ty poslední kapela dojíždí až na jaře 2022. Koncepčním albem Svět se změnil vytvořila kapela osobitý pohled na celosvětovou pandemii a v písních je slyšet zpověď generace, která se s touto dobou snaží poprat po svém. Uplynulé dva roky byly jak pro kulturu, tak i pro všechny z nás silným oříškem. Pilotní singl a zároveň i videoklip „Za naše sny“ vydala kapela už na konci 2019. Celé album je dostupné na všech digitálních platformách (Spotify, iTunes, Deezer a dalších) a také je ho možné zhlédnout formou lyric videí na kapelním YouTube kanálu. Ten v  roce 2022 dosahuju úctyhodných 35 miliónů zhlédnutí a má přes 27 tisíc odběratelů. V roce 2022 kapelu čeká další milník a to překonání 50.000 sledujících na sociální síti Facebook. Na rok 2023 připravuje zakázanÝovoce spolu se spřátelenou kapelou Totální nasazení velké jarní turné po kulturních domech.
KONTAKT: zakazanyovoce@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ


Album SVĚT SE ZMĚNIL
Videoklip Outsider
Videoklip Šťastnej
Videoklip Probdělý noci
Videoklip Město andělů
Videoklip Díky vám!
Web: www.zakazanYovoce.cz
Facebook: www.facebook.com/zakazanYovoce
YouTube: www.youtube.com/zakazanYovoce

 

SABINA KŘOVÁKOVÁ

Charismatická rocková zpěvačka Sabina se stala v roce 2013 vítězkou soutěže Česko Slovenská Superstar a od té doby její hudební kariéra strmě stoupá. Stala se například předskokankou na koncertech Lucie Bílé (Černobílé turné), Daniela Landy a doprovodila například zpěváky Sebastiana nebo Xindla X, se kterým nazpívala píseň Věčně nevěrná. Tento singl se stal soundtrackem k filmu Věčně tvá nevěrná. V roce 2015 natočila se svou kapelou první autorskou desku Sirkama, kterou produkoval Ecson Waldes a Hynek Toman. Od té doby má na kontě několik úspěšných singlů jako například Vodopád slov nebo Jako dřív. Sabina vystupuje se svojí kapelou a v rámci své show nabízí plný rockový koncert. Je možnost zajistit také vystoupení pouze s akustickou kytarou – například na firemní nebo soukromé akce, na kterých Sabina představí svoji autorskou tvorbu, ale i známé světové hity. Kdo by neznal její vystoupení ze Superstar, kde představila originálně singl Cry baby od Janis Joplin. Na letošní rok chystá novou desku, která bude obsahovat také velmi úspěšnou písničku Nechceme být spolu, kterou nazpívala spolu s Jakubem Děkanem. Tato píseň se stala velkým hitem a na kanálu YouTube si získala už přes pět miliónů zhlédnutí.
KONTAKT: sabinakrovakova@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ


Videoklip Nechceme být spolu feat. Jakub Děkan
Videoklip Vodopád slov
Videoklip Jako dřív
Videoklip Louky, pole, lán
Facebook: www.facebook.com/SabinaKrovakovaSuperStar
YouTube: www.youtube.com/sabinakrovakova
Web: www.sabinakrovakova.cz

 

WOTAZNÍK

Wotazník je mladá studentská punk-rocková partička z okolí Mladé Boleslavi. Jejich vystoupení přináší maximální porci energie okořeněnou slušnou dávkou silných refrénů, které si může zazpívat každý a budete se s nimi probouzet i následující ráno. Kapela vznikla v roce 2014 ze studentů osmiletého gymnázia v Mladé Boleslavi a s řadou personálních změn má za sebou dvě studiová alba, jeden singl a čtyři profesionální videoklipy. Jejich poslední CD s názvem PENTA vyšlo v září 2020 a kapela v současné době pracuje na zbrusu nových skladbách. Wotazník v minulosti vystupoval na množství letních festivalech jako např. Votvírák, SeptemberFest, Lysá Žije, objevili se i v éteru předních českých rádií (Beat, Signál) a na obrazovkách televize Óčko Star. Wotazníku se podařilo dosáhnout i značných úspěchů v soutěžích mladých kapel – 1. Místo Škola Rocku 2018, 1. Místo Boleslavsko Hledá Talent 2017 a v dubnu 2022 vyhrála 1. místo legendární soutěže Skutečná Liga. Na podzim 2022 kapela vyráží na své první celorepublikové klubové turné s kapelou zakázanÝovoce.
KONTAKT: wotaznik@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ


Videoklip Beznaděj
Videoklip Nenajdou
Videoklip Óda na život
Facebook: www.facebook.com/kapelawotaznik
YouTube: www.youtube.com/wotaznik
Web: www.wotaznik.com

 

SUPPORT LESBIENS

Pop-rocková hudební skupina Support Lesbiens byla založena v roce 1992. V roce 2016 odehráli „Supporti“ turné s názvem On Stage 2016, kde vystoupili po boku Ewy Farne. Support Lesbiens za posledních pět let v pozměněné sestavě vydali tři alba. V roce 2013 album s názvem Leave a Message, v roce 2015 album K.I.D. (King Is Dead) a v roce 2018 novinkové album GLOW. Legendární název Support Lesbiens a jejich písně zná mnoho posluchačů z celoplošných rádií, ale i z velkých festivalů a dalších kulturních akcí konaných v posledním čtvrtstoletí. Na podzim 2016 odjela kapela turné k nové desce K.I.D. a vypustila úspěšný singl „Pohádka“, který zabodoval v roce 2017 ve všech stěžejních rádiích. V září kapela mění post zpěváka, tím se stává Dušan Marko. Na podzim 2017 vypouští Supporti nový singl s videoklipem na skladbu „Movin’On“. V roce 2018 navazují další hity jako „Brighter Day“ nebo „Ocean“, které opět rozezněly étery téměř všech celoplošných rádií po celé ČR. Na podzim roku 2019 kapela vypustila nejnovější videoklip s názvem „Here I Am“.

Videoklip Ocean
Videoklip Brighter Day
Videoklip Movin‘ on
Singl Pohádka bodující v éterech českých rádií
Videoklip K.I.D. natočený technikou 360°
Web: www.supportlesbiens.cz
Facebook: www.facebook.com/OficialniSupporti
YouTube: www.youtube.com/SupportLesbiensCZ

 

HOBITÍ NOHA

Punk-rocková kapela Hobití Noha má vlastně jednoduchý cíl. A to, aby každý kdo navštíví její koncert, odešel vyčerpaný z pořádného kotle, s vyřvanými hlasivkami po neustálém zpívání, a hlavně s pocitem, že na tento zážitek nikdy nezapomene. Jedná se o bandu šílených hudebníků, kteří zaujmou nejen melodií, ale hlavně vtipnými texty, jejichž inspirace těží ze skutečných událostí z jejich života a okolí. Kapely jako Sum 41, Blink-182, nebo například Ramones byly pro členy Hobití Nohy jako modla a důvod proč si zvolili hudbu, jakožto životní cestu. Pochází z Nového Jičína a hrají od roku 2018. Přesto že se jedná o mladou kapelu, stihla nabrat plno zkušeností, jako hraní před Znouzectností v roce 2019, nebo kapelou zakázanÝovoce v roce 2021. Vystoupili také na jednom z velkých festivalů Horečkyfest 2021.
KONTAKT: hobitinoha@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ

Videoklip Realita
Videoklip Ogar
Lyric video Egoistka
Facebook: www.facebook.com/hobitinoha
YouTube: www.youtube.com/HobitiNoha

 

RECKLESS

Kapela Reckless pochází z Kladna u Prahy a její kořeny sahají až do roku 2003. Kapela hraje svižný melodický punk-rock, který po vzoru legend jako NOFX, Pennywise nebo Blink 182 úspěšně reprezentuje v naší malé české kotlině. Jejich energie je takřka neskutečná a songy odpalují jeden za druhým. V roce 2013 kapela prochází znovuzrozením a od té doby chrlí jeden singl za druhým. Debutové album „Co se děje“ z roku 2015 nahrazuje v roce 2019 novinkové CD s názvem „Kolaps“, které vychází pod naším vydavatelstvím ROCKnGO. Součástí CD jsou i dvě bonusové skladby Carpe Diem a Lúzr, které kapela natočila jako singly v roce 2016.  K novému albu odehráli Reckless společně se spřátelenou kapelou zakázanÝovoce 17-ti koncertní turné na podzim 2019, které neslo název „Kolaps tour“.


Videoklip Vnitřní boj
Lyric video Protest song
Videoklip Poďme
Web: www.reckless.cz
Facebook: www.facebook.com/reckless.cz
YouTube: www.youtube.com/reckless

 

JAKSI TAKSI

Jaksi TaksiPop-punková kapela JAKSI TAKSI působí na české hudební scéně již řadu let. Na svém kontě má 8 řadových alb a mnoho videoklipů. Ten nejsledovanější má na YouTube přes 2 miliony zhlédnutí. Jednotlivé singly často bodují ať už v televizních či rádiových hitparádách. Hudba je charakteristická svou melodičností a českými texty. Skupina pravidelně vystupuje na největších českých festivalech, ale i na letních slavnostech a dalších akcích. Na podzim 2017 kapela vydává nové album OffLine, kterým odkazuje na své úspěšné album z roku 2001 On-line. Na podzim 2018 kapela vypouští z tohoto alba novinkový videoklip na píseň OffLine a odjíždí úspěšné 13 LET OFFLINE TOUR s kapelou zakázanÝovoce, se kterou turné prodlužuje i na jaro 2019. Začátkem roku 2020 se Jaksáči chystají vydat nové album a od března doprovodí kapelu Harlej na jejich velkém halovém tour, které vyvrcholí 18. dubna v pražském Forum Karlín.


Videoklip Jednou
Videoklip Škola
Videoklip Selfie
Web: www.jaksitaksi.cz
Facebook: www.facebook.com/jaksitaksi
YouTube: www.youtube.com/jaksitaksiTV

 

DNESKANE

DneskaNe je svižná tříčlenná rocková kapela, tzv. POWER TRIO, které vás uhrane svými energickými, zběsilými koncerty doprovázenými mlhovými efekty a důvtipem frontmana. Zaručeně se na každém jejich vystoupení pobavíte a pořádně zapaříte. Vznikli 11. 11. 2011 v Kroměříži. Za dobu svého působení vydali dvě studiová alba, několik singlů a 10 videoklipů. Jejich poslední CD s názvem 2020 vyšlo v březnu 2020 a kapela má v současné době nahrané už třetí studiové album, které vydá na začátku roku 2023. DneskaNe odehráli cca 200 koncertů po České republice a na Slovensku. V minulosti vystupovali na mnoha letních festivalech jako např. Dřevorockfest, Rock Pivo Fest, Rock in Kroměříž, Kamínka Kemp, Slavnosti piva pod komínem, Svatováclavské slavnosti, objevili se i v éteru rádia Rubi, rádia Fajn Rock Music a dalších. Několikrát se objevili i na obrazovkách televize Óčko Star a TV Rebel. Vystupovali jako předskokani na koncertech kapel Rybičky 48, Pekař, zakázanÝovoce, Alkehol, Walda Gang, Traktor, Doga a Trautenberk. Na podzim 2022 kapela vyrazí na své první celorepublikové klubové turné s kapelou Maniac.
KONTAKT: dneskane@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ

Videoklip Delirium Tremens
Videoklip Mrcha I.
Videoklip Úsměv
Videoklip Ewička
Web: www.dneskane.cz
Facebook: www.facebook.com/Dneskane
YouTube: www.youtube.com/DneskaNe

 

STAV BEZTÍŽE

Pop punková kapela Stav Beztíže se vyznačuje tím, že texty jejich písní se tematicky odvíjejí od názvu kapely. Jsou obecné a každý posluchač se dokáže ztotožnit s obsahem songů. Vystoupení jsou energická a z pódia vždy srší pohodová nálada, která přivede posluchače/diváka do varu. Kapela má za sebou řadu odehraných festivalů po celé ČR a již doprovodila řadu známých jmen jako např. Alkehol, Štěpán Soukup, Maniac a další na jejich samostatných koncertech. Nově pod taktovkou svého producenta vydala několik singlů a natočila videoklip s názvem Manekýna, který se také objevil na hudební stanici Očko TV. Se singlem Manekýna se kapela držela také 6 týdnů v čele tabulky na rádiu Rockzone v pořadu Česká Desítka. V roce 2022 bude kapela vydávat své debutové album.
KONTAKT: stavbeztize@rockngo.cz
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ


Co nám brání žít (singl 2021)
Facebook: www.facebook.com/stavbeztizeband

 

DENOI

Kapela DENOI se vymyká všem pravidlům a v tom je její kouzlo. Sami protagonisti jsou už unavení z nezáživných skladeb, které se hrají v rádiích, takže se rozhodli zavést nový pojem do kultury českého showbyznysu a to „Dance Metal“. Hudbu, která je hraná vždy živě, má skutečné emoce a přitom moderní elektronický feeling. Kapela v roce 2015 vydala svou debutovou desku s názvem Disco Violence, ze které vzešly již tři úspěšné videoklipy. Zatím nejúspěšnější je Crush The Club! Kapela na podzim 2017 vycestovala také za hranice, kde odehrála na východě od ČR několik klubových koncertů včetně Moskvy. Na podzim 2018 kapela odjela „AUTUMN TOUR“ po ČR a v červnu 2019 se představila jako jediný host na koncertě americké kapely DISTURBED v Malé Sportovní Hale v Praze. Jejich poslední videoklip „I don’t care“ dosáhl za měsíc 170.000 zhlédnutí.


Videoklip Crush The Club
Videoklip Offspring of Our Choices
Videoklip Dans Songa
Videoklip My House-My Castle
Facebook: www.denoi.cz
Facebook: www.facebook.com/DenoiOfficial
YouTube: www.youtube.com/denoi

 

RESUMÉ

Trio Resumé bylo založeno v roce 2014 a od té doby nemilosrdně útočí na ušní bubínky všech milovníků ryzí a ničím nepřikrášlené rock’n’rollové energie. Tříčlenná formace slibuje přímočarost, údernost i melodičnost. Díky několikaletým hráčským zkušenostem všech členů už kapela odehrála bezmála 250 koncertů napříč ČR. Resumé mají na kontě dvě studiová alba, 2 EP a více než desítku videoklipů. Na jaře 2016 kapela odjela velké turné s kapelou Harlej, která slavila 20 let na scéně. Další jména, která kapela doprovodila na jejich turné, jsou např. zakázanÝovoce, Ondřej Ruml, Los Pepes (UK), Dukla Vozovna a mnoho dalších.  V létě 2017 představila kapela novinkový videoklip s názvem Jak ti je.


Videoklip Odlítám
Videoklip Na Dosah natočený na Žižkovské věži
Facebook: www.facebook.com/resumerock
YouTube: www.youtube.com/resume

 

HORIZONT

Mladá rocková kapela Horizont se na hudební scéně pohybuje od léta 2017. Založil ji zpěvák a kytarista Jan Černocký s basákem Milanem a bubeníkem Kubou, po půl roce se k nim přidal i kytarista David. Kluci po roce hraní vydali svůj první song Hlavou proti zdi. Za tímto singlem následoval první klip Konec světa. Poté vydali další klipy jako Naruby, Vzkaz v láhvi nebo hymnu Cyrilovým brambůrkům – Cyril. Kapelu Horizont můžete patrně potkávat každé léto na festivalech, slavnostech ať už na Moravě, tak i v Čechách nebo na sousedním Slovensku.
OBJEDNAT VYSTOUPENÍ

Videoklip Naruby
Videoklip Konec světa
Facebook: www.facebook.com/SkupinaHorizont
YouTube: www.youtube.com/HorizontOfficialTV
Web: www.horizontofficial.cz

V případě zájmu o vystoupení kapel nás kontaktujte na e-mail info@rockngo.cz nebo na tel. čísle 606 087 037.