ROCK’n’GO agentura zastupuje několik umělců, pro které zajišťujeme koncerty. V případě zájmu o vystoupení nás kontaktujte na e-mail info@rockngo.cz nebo na tel. čísle 606 087 037.

 

zakázanÝovoce

Punk-rocková kapela zakázanÝovoce v roce 2016 přišla s novou tváří a do své druhé dekády nabrala obrovskou energii. Po personálních změnách natočila nové CD s názvem „Díky vám!“, se kterým na podzim 2016 odjela dvě turné současně – s kapelou Harlej (Alkohol.cz tour) a stejnojmenné Díky vám! tour. Na jaře 2017 pokračuje v turné k nové desce, které čítá až 20 koncertů a kde odehraje kompletní playlist z nové desky + staré známé hity. Na podzim doprovodí zakázanÝovoce legendární slovenskou kapelu Horkýže Slíže, která v roce 2017 slaví 25 let. Kapela zakázanÝovoce nechyběla v roce 2017 na předních letních festivalech v ČR i na Slovensku. V září kapela vypustila ve spolupráci s Linkou bezpečí a dalšími partnery již 5. videoklip z alba Díky vám! na song Probdělý noci , který se dotýká tématu šikany.


Videoklip Díky vám!
Videoklip Genocida 2016
Kompletní nové album „Díky vám!“ na YouTube – lyric videa
Web: www.zakazanYovoce.cz
Facebook: www.facebook.com/zakazanYovoce
YouTube: www.youtube.com/zakazanYovoce

 

SUPPORT LESBIENS

Pop-rocková hudební skupina Support Lesbiens byla založena už v roce 1992. V roce 2016 odehráli „Supporti“ turné s názvem On Stage 2016, kde vystoupili po boku Ewy Farne a kapely Nebe. Support Lesbiens za poslední tři roky v pozměněné sestavě vydali dvě alba. V roce 2013 album s názvem Leave a Message a v roce 2015 album K.I.D. (King Is Dead), které je poprvé v historii kapely dvojjazyčné. Legendární název Support Lesbiens a jejich písně zná mnoho posluchačů z celoplošných rádií, ale i z velkých festivalů a dalších kulturních akcí konaných v posledních dvaceti letech. Na podzim 2016 odjela kapela turné k nové desce K.I.D. a vypustila úspěšný singl „Pohádka“, který zabodoval v roce 2017 bodoval ve všech stěžejních rádiích v ČR. V září kapela mění post zpěváka, tím se stává Marco. Na podzim 2017 vypouští rovnou nový singl a videoklip na skladbu Movin’On.


Videoklip Movin‘ on
Singl Pohádka bodující v éterech českých rádií
Videoklip K.I.D. natočený technikou 360°
Web: www.supportlesbiens.cz
Facebook: www.facebook.com/OficialniSupporti
YouTube: www.youtube.com/SupportLesbiensCZ

 

JAKSI TAKSI

Jaksi TaksiPop-punková kapela JAKSI TAKSI působí na české hudební scéně již řadu let. Na svém kontě má 8 řadových alb a mnoho videoklipů. Ten nejsledovanější má na YouTube přes 2 miliony zhlédnutí. Jednotlivé singly často bodují ať už v televizních či rádiových hitparádách. Hudba je charakteristická svou melodičností a českými texty. Skupina pravidelně vystupuje na největších českých festivalech, ale i na letních slavnostech a dalších akcích. Na podzim 2017 kapela vydává nové album OffLine, kterým odkazuje na své úspěšné album z roku 2001 On-line. Z něho také představila první singl – lyric video – Přestaň lhát.


Videoklip Jednou
Videoklip Škola
Videoklip Selfie
Web: www.jaksitaksi.cz
Facebook: www.facebook.com/jaksitaksi
YouTube: www.youtube.com/jaksitaksiTV

 

DENOI

Kapela DENOI se vymyká všem pravidlům a v tom je její kouzlo. Sami protagonisti jsou už unavení z nezáživných skladeb, které se hrají v rádiích, takže se rozhodli zavést nový pojem do kultury českého showbyznysu a to „Dance Metal“. Hudbu, která je hraná vždy živě, má skutečné emoce a přitom moderní elektronický feeling. Kapela v roce 2015 vydala svou debutovou desku s názvem Disco Violence, ze které vzešly již tři úspěšné videoklipy. Zatím nejúspěšnější je Crush The Club! Kapela na podzim 2017 vycestovala také za hranice, kde odehrála na východě od ČR několik klubových koncertů včetně Moskvy.


Novinkový videoklip Offspring of Our Choices
Videoklip Dans Songa
Videoklip My House-My Castle
Facebook: www.facebook.com/DenoiOfficial
YouTube: www.youtube.com/denoi
Bandzone: www.bandzone.cz/denoi

 

JAREK FILGAS & BAND

Ex-frontman kapel Argema, Premiér a mnoha dalších se vrací po 15 letech na pódia se svým projektem Jarek Filgas & Band. V repertoáru kapely jsou hity Jarošovský pivovar, Hrobař, Tohle je ráj, Prohrát není žádná hanba, Modrý pondělí a mnoho dalších. Jarek jako dvojnásobný Skokan roku 2007 a 2008 v anketě Český Slavík Mattoni prodal za svoji dosavadní kariéru přes 250 000 nosičů a vystoupil na cca 2500 koncertech. Jarek Filgas vystupuje také bez kapely na různých speciálních akcích jako jsou soukromé večírky, firemní akce atd.


Videoklip Argema – Modrý pondělí
Videoklip Argema – Prohrát není žádná hanba
Argema – Jen s tebou být
Facebook: www.facebook.com/filgas.cz
YouTube: www.youtube.com/jarekfilgas

 

GATE CRASHER

Rocková smršť GATE Crasher je stále známějším jméném na české scéně. Za dobu svého působení vystupovala na největších letních festivalech, hrála se zahraničními hvězdami (Aerosmith, OzzyOsbourne, Korn, Iron Maiden..) a vsoučasné době je, kromě vlastních turné, pravidelným účastníkem celé řady hudebních akcí, často na pozici headlinera. Na podzim 2017 vyšla kapela výběrová deska „10 LET“, ke které Gate Crasher jedou jarní turné v roce 2018 s kapelou Traktor.


Videoklip Neusínám
Web: www.gatecrasher.cz
Facebook: www.facebook.com/GateCrasherBand
YouTube: www.youtube.com/gatecrasher

 

Sækədʒəwiːə

Čtyřčlenná kapela Sækədʒəwiːə (čti Sakadžavia) pocházející z Ostravy vznikla v roce 2014. Jejich nespoutaný rock’n’roll je odrazem jak americké, tak anglické hudební scény. Můžete v nich slyšet styl podobný kapelám Kings of Leon, punkových Subways nebo legendárních R.E.M. V listopadu 2017 vydali vlastním nákladem debutové album „Temporary Thing“, které natočili ve vídeňském studiu Listencareful pod taktovkou producenta Alexandera Lausche. Album obsahuje 10 skladeb a singl Enlisted si kapela vybrala jako pilotní singl a pod hlavičkou studia Wariete ve spolupráci s agenturou Rock’n’go natočila kapela také videoklip.


Videoklip Blueberries
Web: www.saca.cz
Facebook: www.facebook.com/saca.cz
YouTube: www.youtube.com/saca.cz

 

By The Way

Skupina By The Way byla založena 11.11.2011 ve Slaném. Žánrově se řadí do poppunku/pop-rocku, hraje písně výhradně z vlastní produkce a od roku 2016 v českém jazyce. Na kontě má jedno anglické studiové album z roku 2014 a několik singlů a EP nahrávaných ve studiích SONO Records, Propast, TDB Productions a Studio Musicmap v KD Mlejn . 11.11.2017 vydala svoji druhou studiovou desku s českými songy pod názvem „Takový Jaký Sme“. Na jaře 2018 chystá spolu s kapelou zakázanÝovoce tour třinácti koncertů na podporu nového CD. Za dobu své existence hrála na mnoha prestižních místech, mezi nimi např. Lucerna Music Bar, kde křtila album skupiny Rybičky 48, Hard Rock Cafe, řadě pivních a městských slavností, nebo studentských Majálesech. V roce 2017 se v line-upu kapely objevil třeba Basin Fire Fest, Rockování, United Islands, Colors of Ostrava nebo Cibulafest.


Facebook: www.facebook.com/btwofficiald
YouTube: www.youtube.com/ByTheWay
Bandzone: www.bandzone.cz/bytheway

 

RESUMÉ

Trio Resumé bylo založeno v roce 2014 a od té doby nemilosrdně útočí na ušní bubínky všech milovníků ryzí a ničím nepřikrášlené rock’n’rollové energie. Tříčlenná formace slibuje přímočarost, údernost i melodičnost. Díky několikaletým hráčským zkušenostem všech členů už kapela odehrála bezmála 250 koncertů napříč ČR. Resumé mají na kontě dvě studiová alba, 2 EP a více než desítku videoklipů. Na jaře 2016 kapela odjela velké turné s kapelou Harlej, která slavila 20 let na scéně. Další jména, která kapela doprovodila na jejich turné, jsou např. zakázanÝovoce, Ondřej Ruml, Los Pepes (UK), Dukla Vozovna a mnoho dalších.  V létě 2017 představila kapela novinkový videoklip s názvem Jak ti je.


Videoklip Odlítám
Videoklip Na Dosah natočený na Žižkovské věži
Facebook: www.facebook.com/resumerock
YouTube: www.youtube.com/resume
Bandzone: www.bandzone.cz/resume

 

PROXIMITY

ProximityProximity je dynamická metalová muzika okořeněná moderními samply. Kapela vznikla v roce 2004 a během své dlouhé historie se umístila v na předních příčkách mnoha soutěží a zazněla v českých rockových rádiích. V roce 2009 odehrála strhující koncert před švédskou legendární kapelou In Flames. V roce 2014 byli Proximity součástí turné Support Lesbiens a finských Waltari, kterým o rok později také předskočili v pražském klubu Futurum. V roce 2016 se kapela představila na hlavním pódiu festivalu Masters of Rock. Toto léto vydali Proximity také poslední singl s názvem Paradigsm, na který vytvořili také lyric video.


Videoklip na singl Playing God z roku 2014
Web: www.proximity-music.com
Facebook: www.facebook.com/Proximitycore
YouTube: www.youtube.com/proximity
Bandzone: www.bandzone.cz/proximity

 

DCRadio

DCRadioKoncem roku 2014 vznikla v severočeském Děčíně kapela s příznačným názvem DCRadio. Po prvním roku existence kapela pokřtila debutové CD s názvem „Pod vlivem“ vyprodaným koncertem. V létě 2016 se kapela podívala ve spolupráci s dopravaprokapely.cz a cistyfestival.cz na velké festivaly jako Rock for People nebo Benátská. Navštívila také další lokální festivaly zejména po severočeském kraji. Během tohoto léta se DCRadio také zúčastnili hlasování v hitparádě Rádia Rockzone, ve které se drželi několik týdnů na předních příčkách. Na konci roku vydali první videoklip a rok 2017 odstartovali koncertním turné s kapelou zakázanÝovoce a dalšími koncerty v jejich energickém emo punkovém stylu. Během léta kapela natočila nový videoklip Tajemství, ve kterém si zahrál Tomáš Klus.


Facebook: www.facebook.com/DCRadioBand
YouTube: www.youtube.com/DCRadio
Bandzone: www.bandzone.cz/dcradio

 

COCK

Kapela coCk je tří-členná punk-skate-pop-porn-funny-rock parta ze severu působící od roku 2010. Mají rádi párty, holky, kluky, alkoholické nápoje a dobrou hudbu. V roce 2012 vypustili do světa první album „I mouchy mají své dny“a tři roky na to druhou studiovou placku s názvem „Tvoje máma vole!“, které sklidilo úspěch. V roce 2016 se příchodem nového basáka ustálila sestava a začátkem roku 2017 nahráli ve studiu Rápotice nový singl „Víkendy před koncem“, který se v květnu dočkal také videoklipu. O těhle českých BLINK 182 ještě hodně uslyšíme..


Videoklip Lindy Pysky
Facebook: www.facebook.com/coCk.oti
YouTube: www.youtube.com/coCk
Bandzone: www.bandzone.cz/coCk

HELLO OFFICER!

Kapela Hello Officer! vznikla na podzim roku 2014. Nejedná se však o žádné nováčky, kapela je složená z členů dnes již nehrajících kapel Let Me Fall a Daily Project. 21. 11. 2014 kapela odehrála svůj první koncert v tomto složení v Děčíně. Kapela má na svém kontě studiové album z roku 2015 s názvem „Bros & Cons“, ke kterému vydala 4 videoklipy. Hello Officer! se zúčastnili finále soutěže Planetrox 2015 a 2017, které se v roce 2017 konalo na nejproslulejším českém festivalu Rock for People. V roce 2017 plánuje kapela natočit EP se 4 novými songy a odjet připravované podzimní turné. Poslední singl a videoklip vypustili Hello Officer v květnu a hostuje v něm Filip Vlček z kapely John Wolfhooker.


Videoklip Baby This Is The Song I Told You About
Facebook: www.facebook.com/hellofficer
YouTube: www.youtube.com/HelloOfficerCZ
Bandzone: www.bandzone.cz/hellofficer
Instagram: www.instagram.com/helloofficercz

V případě zájmu o vystoupení kapel nás kontaktujte na e-mail info@rockngo.cz nebo na tel. čísle 606 087 037.